מרחרח את השטאזי שוב?

מן לשטוף השטאזי ברנדנבורג, אנחנו יודעים שחל לעובדי המגזר הציבורי לא כלל בקשה לפעילות עבור משרד לביטחון המדינה (השטאזי). לפיכך מדינת ברנדנבורג כבר מקלט העובדים של השטאזי.

וזה ידוע גם כי יש אלפי השתלטו Stasischnüfflern לשעבר למרות עבודה עבור החברה שלהם על ידי אריק מילקה הדרך אל השירות הציבורי.

היום, זה אומר תחת אוסף „של מסמכים עבור מסקרי הוצאות משקי הבית השנה (מפקד מיקרו) מאות האחורי של Stasischnüfflern לשעבר צריך להיות על הכביש כדי לרמוז על אזרחינו.

דווקא החקירה מאיתנו קורבנות של השטאזי למערב ברלין דרישה בלתי סבירה כי הם עובדים של משרד לסטטיסטיקה ברלין ברנדנבורג בפוטסדאם על הדרך להפיץ את Beschnüffelungsbogen או כך לא יכולה למלא.

הבולט של המדינה Beschnüffelungsbogen כי הוא עשה הרבה של „עבודות לילה כחול“ כך פוטנציאל להיות חשאית, ומספר האנשים החיים ההורס. שאלות חוזרות על עצמן ב – פעם חוזרת ואת הטופס השתנה.

אני חושב שאם הרפובליקה הפדרלית בשנת 2010, נמצא בעמדה לתת מסקרי הוצאות משקי הבית עם שום ערובה כי לא נהיה רחרח ידי גברים השטאזי לשעבר שוב, זו היא הכרזת פשיטת רגל של המדינה רגולציה במובן של דמוקרטיה מתפקדת. מסכן גרמניה.

1) http://www.statistik-berlin-brandenburg.de/

Advertisements

Schlagwörter: , , , , , , ,

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s


%d Bloggern gefällt das: